howto-idea.com

Kategórie: Natieranie


Ako na to: Whitewash Wood Natieranie

Ako na to: Whitewash Wood

Jasná a príjemne nedokonalá povaha bielenia dopĺňa mnoho štýlov, od statku po pobrežie. Postupujte podľa týchto pokynov, ako môžete bieliť drevo.

Čítajte Viac
Postup: Zlikvidujte farbu Natieranie

Postup: Zlikvidujte farbu

Nesprávna likvidácia farby je zlá pre životné prostredie, potenciálne nebezpečná pre pracovníkov hygieny a - v niektorých lokalitách - pokutovaná. Tu je návod, ako to urobiť bezpečne.

Čítajte Viac
Aký je rozdiel? Eggshell vs. Satin Natieranie

Aký je rozdiel? Eggshell vs. Satin

Naučte sa rozlišovať medzi týmito dvoma populárnymi povrchovými úpravami - škrupina verzus satén - a tiež o tom, ako a kde ich použiť v domácnosti, aby ste dosiahli čo najlepší efekt.

Čítajte Viac
Jediný nástroj, ktorý pravdepodobne nenájdete, ale mal by Natieranie

Jediný nástroj, ktorý pravdepodobne nenájdete, ale mal by

Nič neobjasňuje miestnosť a zlepšuje jej prostredie ako nový náter. Ak ste ako väčšina domácich majstrov, máte k dispozícii bohatú zbierku valčekov, štetcov, lemovacích nástrojov a hodvábnych odevov, ktoré sú pripravené na rýchlu prácu na maľovaní na čokoľvek od stien a podláh až po skrinky a nábytok. Pravdepodobne máte ...

Čítajte Viac
Vyriešený! Najlepšie farby na nábytok Natieranie

Vyriešený! Najlepšie farby na nábytok

Otázka: Chcem obnoviť nedávno zakúpenú obchodnú stoličku s farbou. Aký je najlepší náter na nábytok? Odpoveď: Aj keď niektoré značky farieb nesú vyhradenú nábytkovú farbu navrhnutú tak, aby odrádzali od štetcov a chránili ju pred škrabancami (ako je Náterová farba Valspar's Paint Paint, dostupná u spoločnosti Lowe's), môže byť dosť drahá - až 26 dolárov za ...

Čítajte Viac
Ako: Maľovať strop Natieranie

Ako: Maľovať strop

Natieranie stropu môže byť skľučujúce, vyžaduje trochu vyvýšenia a skrúcania. Postupujte podľa týchto ukazovateľov, ako maľovať strop, aby ste dosiahli profesionálne výsledky.

Čítajte Viac
Sprievodca pre kupujúcich: Maliarska páska Natieranie

Sprievodca pre kupujúcich: Maliarska páska

Pre kvalitnú maliarsku prácu sa musíte zamerať na oblasti, ktoré nechcete dostávať, ako aj na tie, ktoré robíte - a tam prichádza maliarska páska. Špeciálna maskovacia páska určená pre ľahké odstránenie, maliarska páska je umiestnená tam, kde sa stretávajú povrchy - napríklad steny a lišty, alebo okolo…

Čítajte Viac
Ako: Maľovať vaňu Natieranie

Ako: Maľovať vaňu

Ušetrite si starosti s vytrhávaním zastaralej vane. Vylepšite originál epoxidovým náterom a týchto 6 krokov, ako maľovať vaňu.

Čítajte Viac
Ako: Maľovať na tapetu Natieranie

Ako: Maľovať na tapetu

Ste chorí a unavení zo svojej starej tapety? Skôr ako začnete odstraňovať problém, zistite, ako môžete maľovať na tapety s víťaznými výsledkami.

Čítajte Viac