howto-idea.com

Kategórie: Nákup a predaj domov


Výhody a nevýhody Split Level domovov Nákup a predaj domov

Výhody a nevýhody Split Level domovov

Na amerických predmestiach sa v päťdesiatych a šesťdesiatych rokoch objavili domy s delenou úrovňou s tromi rozloženými poschodiami. Spoznajte tento štýl a jeho najväčšie výhody a nevýhody tu.

Čítajte Viac
Vyriešený! Kde kúpiť malý dom Nákup a predaj domov

Vyriešený! Kde kúpiť malý dom

Chcete zmenšiť veľkosť? Máme podrobné informácie o tom, kde si môžete kúpiť malý dom svojich snov, či už ide o nehnuteľnosť pripravenú na premiestnenie alebo súpravu na mieru.

Čítajte Viac
Najjednoduchší spôsob, ako získať viac peňazí pre svoj domov Nákup a predaj domov

Najjednoduchší spôsob, ako získať viac peňazí pre svoj domov

Dúfate, že túto sezónu predáte svoj domov? Nepochybne chcete najlepšiu ponuku. Predtým, ako uvediete svoj domov na trh, pravdepodobne budete upratovať, natierať a dokonca upravovať interiér tak, aby ste prilákali najvyššie možné ponuky. Nerobte však chybu pri zanedbávaní exteriéru v tomto procese. Fasáda vášho domu drží silu ...

Čítajte Viac
Dos a nerobia kúpu pôdy Nákup a predaj domov

Dos a nerobia kúpu pôdy

Získajte múdre potenciálne prekážky, s ktorými sa môžete stretnúť pri ceste k nákupu pôdy a stavbe na tomto pozemku - a ako ich prekonať.

Čítajte Viac
Vyriešený! Koľko tipov Movers Nákup a predaj domov

Vyriešený! Koľko tipov Movers

Ak ste sa zaregistrovali na pomoc sťahujúcej sa spoločnosti, zistite, ako nakláňať sťahováky za odvoz majetku do vášho nového domu alebo bytu.

Čítajte Viac
Video: 8 renovácií, ktoré vám vrátia peniaze Nákup a predaj domov

Video: 8 renovácií, ktoré vám vrátia peniaze

Ktoré projekty sú na vašom zozname želaní pre vylepšenie domácnosti? Moderná kuchyňa? Možno aktualizácia kúpeľne alebo prestavba suterénu? Nech už uvažujete o akýchkoľvek aktualizáciách, pravdepodobne už viete skúmať a zvážiť všetky náklady skôr, ako začnete kladivo vyzdvihnúť. Menej známe je toto: Niektoré - ale nie všetky - renovácie môžu skutočne vložiť peniaze späť do vrecka. Keď je čas predať, tým správnym vylepšeniam môžu byť pre kupujúcich také lákavé, že pri podpise domu novým majiteľom zarobíte viac dolárov. Sledujte a učte sa, aké vylepšenia domácnosti vám najpravdepodobnejšie zarobia pár babiek.

Čítajte Viac
 Rádio: Určenie vlastníckych línií Nákup a predaj domov

Rádio: Určenie vlastníckych línií

Kde presne začína a končí vaša krajina? Málo majiteľov domov áno. Ale s niekoľkými jednoduchými ukazovateľmi je často ľahké určiť. Čítajte ďalej a zistite, ako na to.

Čítajte Viac
Ako: Nájsť majetkové línie Nákup a predaj domov

Ako: Nájsť majetkové línie

Predtým, ako začnete stavať alebo vysádzať smerom k okraju svojho majetku, vyrazte spory s ľuďmi vedľa a najskôr zistite, kde sa začína a končí váš priestor.

Čítajte Viac
Ako: Získajte späť svoj bezpečnostný vklad Nákup a predaj domov

Ako: Získajte späť svoj bezpečnostný vklad

Keď je čas vrátiť váš bezpečnostný vklad, dokonca aj tí najnaliehavejší nájomníci sa môžu dostať do problémov. Našťastie, ako nájomca, existujú kroky, ktoré môžete podniknúť teraz, aby proces prebehol plynulejšie, keď budete pripravení ísť ďalej.

Čítajte Viac